27 криворізьких воїнів АТО відправляться на оздоровлення в Польщу

У рамках підписаної угоди про співпрацю між Кривим Рогом і воєводством Нижньої Селезії учасники АТО пройдуть реабілітацію в одному з кращих санаторіїв Східної Європи – «Лендек Здруй». Для криворізьких військовослужбовців це лікування буде безкоштовним: 50% фінансування бере на себе міська влада, решта 50% – польська сторона. Місто вже перерахувало необхідні кошти, пише КРИВИЙ РІГ СЬОГОДНІ з посиланням на Криворізьку міську раду.

У ході робочої наради щодо створення Центру реабілітації для учасників бойових дій ветеран АТО Володимир Альошкін зазначив, що у Кривому Розі проводиться велика комплексна робота з  реабілітації воїнів АТО. «Іноді навіть ніяково дивитися в очі хлопцям з інших міст, які скаржаться, що про них забули. Об’єктивно, такої підтримки, як у нас, на мою думку, немає ніде», – сказав В. Альошкін.

У тому числі, за дорученням мера Юрія Вілкула першим заступником Євгеном Удодом була досягнута домовленість з керівництвом Нижньої Селезії про реабілітацію учасників АТО в одній з кращих європейських здравниць.

Під час робочої наради заступник міського голови Костянтин Бєліков доповів меру: «Вже організована поїздка 27 учасників АТО в візовий центр в Дніпрі. Місто сплатило всі візові збори. На сьогодні вже для 15 чоловік оплачені путівки в санаторії. Всі витрати на проїзди у візовий центр, на проїзд до Львова і далі до самого санаторію будуть компенсовані за рахунок міської програми допомоги учасникам АТО».

Ветеран АТО Андрій Лещін, екс-замкомбата 53 бригади підкреслив: «У місті майже 5 тисяч учасників АТО. Ми дуже ретельно підходимо до формування списків, вибираємо тих, хто дійсно потребує допомоги. Хлопці не знають жодної проблеми. Все до копійки оплачується з місцевого бюджету. Починаючи від віз, закінчуючи проїздом, проживанням та лікуванням».

Після оформлення всіх документів на 25 лютого планується поїздка у Польщу. «Вже замовлені купейні вагони з Кривого Рогу до Львова. Зараз ми конкретно ведемо переговори з українською компанією – перевізником і зі Львова учасників поїздки автобусом доставлять до санаторію «Лендек Здруй», – сказав Бєліков.