27 криворізьких воїнів АТО відправляться на оздоровлення в Польщу

У рамках підписаної угоди про співпрацю між Кривим Рогом і воєводством Нижньої Селезії учасники АТО пройдуть реабілітацію в одному з кращих санаторіїв Східної Європи – «Лендек Здруй». Для криворізьких військовослужбовців це лікування буде безкоштовним: 50% фінансування бере на себе міська влада, решта 50% – польська сторона. Місто вже перерахувало необхідні кошти, пише КРИВИЙ РІГ СЬОГОДНІ з посиланням на Криворізьку міську раду.

У ході робочої наради щодо створення Центру реабілітації для учасників бойових дій ветеран АТО Володимир Альошкін зазначив, що у Кривому Розі проводиться велика комплексна робота з  реабілітації воїнів АТО. «Іноді навіть ніяково дивитися в очі хлопцям з інших міст, які скаржаться, що про них забули. Об’єктивно, такої підтримки, як у нас, на мою думку, немає ніде», – сказав В. Альошкін.

У тому числі, за дорученням мера Юрія Вілкула першим заступником Євгеном Удодом була досягнута домовленість з керівництвом Нижньої Селезії про реабілітацію учасників АТО в одній з кращих європейських здравниць.

Під час робочої наради заступник міського голови Костянтин Бєліков доповів меру: «Вже організована поїздка 27 учасників АТО в візовий центр в Дніпрі. Місто сплатило всі візові збори. На сьогодні вже для 15 чоловік оплачені путівки в санаторії. Всі витрати на проїзди у візовий центр, на проїзд до Львова і далі до самого санаторію будуть компенсовані за рахунок міської програми допомоги учасникам АТО».

Ветеран АТО Андрій Лещін, екс-замкомбата 53 бригади підкреслив: «У місті майже 5 тисяч учасників АТО. Ми дуже ретельно підходимо до формування списків, вибираємо тих, хто дійсно потребує допомоги. Хлопці не знають жодної проблеми. Все до копійки оплачується з місцевого бюджету. Починаючи від віз, закінчуючи проїздом, проживанням та лікуванням».

Після оформлення всіх документів на 25 лютого планується поїздка у Польщу. «Вже замовлені купейні вагони з Кривого Рогу до Львова. Зараз ми конкретно ведемо переговори з українською компанією – перевізником і зі Львова учасників поїздки автобусом доставлять до санаторію «Лендек Здруй», – сказав Бєліков.

НОВИНИ РАЙОНІВ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Апостолівського району

новини Васильківського району

новини Верхньодніпровського району

новини Вільногірська

новини Дніпра

новини Жовтих Вод

новини Км’янського

новини Криворізького району

новини Криничанського району

новини Магдалинівського району

новини Марганця

новини Межівського району

новини Нікопольського району

новини Новомосковського району

новини Павлоградського району

новини Першотравенська

новини Петриківського району

новини Петропавлівського району

новини Покрова

новини Покровського району

новини П’ятихатського району

новини Синельниківського району

новини Солонянського району

новини Софіївського району

новини Тернівки

новини Томаківського району

новини Царичанського району

новини Широкинського району

новини Юр’ївського району