80 тисяч пацієнтів Дніпропетровщини стали учнями «Шкіл здоров’я»

Чому так важливо вести активний спосіб життя та займатись фізкультурою? Як управляти стресом? Які правила здорового харчування? Відповіді – у «Школах здоров’я». Їх створили в амбулаторіях, аби навчити пацієнтів профілактиці хвороб. За минулий рік на уроки завітали 80 тисяч мешканців області, пише сайт Дніпро Сьогодні з посиланням на ДніпроОДА.

Школи здоров’я працюють в амбулаторіях. Вони – відкритий майданчик для додаткових консультацій пацієнтів з медпрацівниками.

«За 15 хвилин прийому дільничний лікар має вислухати, оглянути пацієнта і поставити попередній діагноз. Для детальної розповіді про профілактику захворювань потрібно більше часу. Проект «Школи здоров’я» – можливість додаткових консультацій пацієнтів з лікарями», – зазначає директор Обласного центру здоров’я Юрій Корягін.

Місце та час проведення занять узгоджують з пацієнтами. Спікери – терапевти, сімейні лікарі, медсестри. Вони розповідають про правила здорового харчування, важливість фізичної активності та закликають дотримуватись режиму праці та відпочинку. Медики кажуть: здоровий спосіб життя – краща профілактика будь-яких захворювань. В першу чергу, серцево-судинних.

Учасником семінару може стати кожний. За детальною інформацією звертайтесь до сімейного лікаря вашої амбулаторії.

Джерело: Дніпро Сьогодні