Американців в Пекіні попередили про загрозу терактів

Посольство США в Пекіні попередило своїх громадян про загрозу терактів напередодні Різдва, спрямованих проти жителів заходу.

Влада Пекіна посилили охорону порядку і вивела на вулиці і в зони відпочинку озброєних поліцейських.

“Посольство США отримало інформацію про можливу загрозу жителям західних країн, які перебувають в районі Пекіна Сантітун. Громадянам США слід бути гранично обережними”, – йдеться в повідомленні посольства.

Британські, французькі та ірландські посольства також розіслали подібні попередження. Однак ніхто з них не повідомив подробиць про те, чим була викликана необхідність такої розсилки.

Експерт з контртерористичної діяльності Йанг Шу з університету Ланчжоу, сказав, що це може бути першою серйозною загрозою для громадян західних країн в Китаї. “Якщо розглядати терористичні загрози, які спостерігалися раніше, ще в 90-і роки, можна помітити, що крім одного інциденту в центральній Азії, вони не були спрямовані саме на громадян західних країн”.

Санлітун – один з найбільш фешенебельних районів Пекіна. Там розташовані шикарні ресторани, бари, кафе і магазини, серед яких перший китайський магазин Apple, який відкрився в 2008 році. Раніше в цьому районі вже траплялися трагічні події: у серпні мешканку Китаю зарізали біля магазину Uniqlo, коли вона проходила там разом зі своїм чоловіком, громадянином Франції. Китайські ЗМІ пізніше повідомили, що вбивця перед нападом сказав: “Ненавиджу американців”.

Влада Пекіна оголосила “жовтий рівень загрози” – найнижчий з трирівневої системи індикації загроз. Він триватиме всі різдвяні свята. Також було опублікованоофіційну заяву поліцейського управління міста: “У міру наближення свят, кількість людей, які відвідують магазини, розважальні заклади та заклади громадського харчування, значно зростає. Поліція Пекіна докладе всіх зусиль для забезпечення безпеки і порядку”.

НОВИНИ РАЙОНІВ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Апостолівського району

новини Васильківського району

новини Верхньодніпровського району

новини Вільногірська

новини Дніпра

новини Жовтих Вод

новини Км’янського

новини Криворізького району

новини Криничанського району

новини Магдалинівського району

новини Марганця

новини Межівського району

новини Нікопольського району

новини Новомосковського району

новини Павлоградського району

новини Першотравенська

новини Петриківського району

новини Петропавлівського району

новини Покрова

новини Покровського району

новини П’ятихатського району

новини Синельниківського району

новини Солонянського району

новини Софіївського району

новини Тернівки

новини Томаківського району

новини Царичанського району

новини Широкинського району

новини Юр’ївського району