Депутати Кривого Рогу вимагають “тепла” для криворіжців

Відповідне звернення було направлено до ФДМ, який здійснює управління колишнім держпідприємством, що нині знаходиться в стадії приватизації.

Повідомляє сайт КРИВИЙ РІГ СЬОГОДНІ з посиланням на міську раду.

30 серпня на пленарному засіданні сесії Криворізької міськради депутатами було піднято питання про критичну ситуацію, яка склалася на колишньому державному підприємстві «Кріворожтеплоцентраль» з підготовки до нового опалювального сезону. При цьому комунальні підприємства вже закінчують підготовку до зими.

Голова постійної комісії з питань житлово-комунального господарства Валентина Абрамова сказала: «Місто зробило все можливе, щоб підготувати свої підприємства, школи, дитсадки та інші установи бюджетної сфери до зими. І тільки на «Теплоцентралі», яка місту ніяк не підпорядковується, на сьогодні роботи з підготовки до опалювального сезону майже не проводяться. Якщо найближчим часом ситуація докорінно не зміниться, то цієї зими половина жителів міста можуть опинитися у холодних квартирах. Мерзнутимуть діти в школах і люди в лікарнях».

На підприємстві, що знаходиться під управлінням Фонду Держмайна вже п’ять разів змінювалися керівники і жоден з них не був узгоджений з керівництвом міста.

Крім того, на початку квітня Господарським судом Дніпропетровської області порушено провадження у справі про банкрутство «Криворізької теплоцентралі», яка перед судом була перетворена з державного в публічне акціонерне товариство (ПАТ). Позов на банкрутство подала дочірня компанія НАК «Нафтогаз України» – «Газ України».

Все це призвело до того, що діяльність теплогенеруючого підприємства, яким керує Фонд державного майна, по суті, була паралізована.

Коментуючи ситуацію, що склалася заступник мера Олександр Катриченко зазначив: «Виникла реальна загроза, що до початку опалювального сезону в Кривому Розі більше 2 тисяч житлових будинків, 22 лікарень, 75 дитячих садків, 78 навчальних закладів і військова частина-3011 Національної гвардії України можуть залишитися без тепла» .

«По комунальному підприємству «Криворіжтепломережа», яким керує місто, технічна готовність до зими вже більше 90%. Але у міста немає правових важелів впливу на роботу ПАТ «Криворізька теплоцентраль» та на його відносини з постачальниками енергоресурсів. Також, місто не має технічних можливостей провести перепідключення об’єктів житлового фонду та соціальної сфери, які живляться від мереж «Теплоцентралі» до інших джерел теплопостачання», – резюмував Катриченко.

У своєму зверненні криворізькі депутати вимогають від органів державної влади негайно вжити заходів щодо відновлення стабільної роботи «Теплоцентралі», аби  в будинках криворіжців було тепло.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НА САЙТІ UATOPINFO-ВСІ НОВИНИ УКРАЇНИ:

Brazzers Гoтoвит Пoрнoпaрoдию Нa “Игру Престoлoв”

Девушкa испoльзoвaлa Instagram, чтoбы пoкaзaть свoю неверoятную трaнсфoрмaцию

Знaменитые женщины с пышнoй и нaтурaльнoй грудью

Зaняв пoст президентa, Эммaнуэль Мaкрoн уже пoтрaтил 10 000 дoллaрoв нa мaкияж

Геoпoлитическaя реверсия: “нoвые 80-е”

Пoчему мужчины не хoтят вcтречaтьcя c пoлными женщинaми