Директор приватного підприємства ошукав державу на величезну суму

На Дніпропетровщині на лаві підсудних опинився директор приватного підприємства за привласнення 2 млн грн бюджетних коштів, повідомляє сайт Павлоград сьогодні з посиланням на прес-службу прокуратури Дніпропетровської області.

Павлоградською місцевою прокуратурою затверджено та направлено до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні відносно директора ПП за фактом привласнення бюджетних коштів у особливо великих розмірах (ч.2 ст.27, ч.5 ст.191 та ч.2 ст.366 КК України), а також заступника начальника державного підприємства за фактом зловживання своїм службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки (ч.2 ст.27, ч.2 ст.366 та ч.2 ст.364 КК України).

Так, у 2015 році Департаментом житлово-комунального господарства та будівництва Дніпропетровської обласної державної адміністрації  на проведення капітального ремонту вулиць міста Павлограда було виділено приватному підприємству грошові кошти у сумі майже 4 млн грн. В ході досудового розслідування встановлено, що, окрім неякісного виконання робіт,  директором підприємства була привласнена половина бюджетних коштів. Достовірно знаючи про даний факт, заступник начальника державного підприємства, який здійснював технічний нагляд, зловживаючи своїм службовим становищем, підписав акти виконаних робіт, які не відповідали дійсності, чим посприяв зловмиснику у привласненні 2 млн грн бюджетних коштів.

Наразі посадовцям повідомлено про підозру у скоєнні вказаних злочинів. Встановлені збитки відшкодовано державі у повному обсязі.

НОВИНИ РАЙОНІВ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Апостолівського району

новини Васильківського району

новини Верхньодніпровського району

новини Вільногірська

новини Дніпра

новини Жовтих Вод

новини Км’янського

новини Криворізького району

новини Криничанського району

новини Магдалинівського району

новини Марганця

новини Межівського району

новини Нікопольського району

новини Новомосковського району

новини Павлоградського району

новини Першотравенська

новини Петриківського району

новини Петропавлівського району

новини Покрова

новини Покровського району

новини П’ятихатського району

новини Синельниківського району

новини Солонянського району

новини Софіївського району

новини Тернівки

новини Томаківського району

новини Царичанського району

новини Широкинського району

новини Юр’ївського району