Директора одного з криворізьких навчальних закладів судитимуть за хабар

Директор одного з криворізьких навчальних закладів, заступник з навчально-виробничої частини, головний бухгалтер та провідний фахівець опинилися на лаві підсудних за привласнення 1 млн грн, виділеного бюджетом на стипендії учням.

Про це пише сайт Кривий Ріг Сьогодні з посиланням на УНН-Центр.

Так, прокуратурою Дніпропетровської області затверджено та направлено до суду обвинувальний акт стосовно директора професійно-технічного навчального закладу, його заступника, головного бухгалтера та працівника бухгалтерії за скоєння злочинів, передбачених ч.5 ст.191, ч.3 ст.28, ч.2 ст.366 КК України (заволодіння майном шляхом зловживання службовим становищем, вчинене організованою групою, службове підроблення, що спричинило тяжкі наслідки).

Нагадаємо, що з вересня 2011 до серпеня 2013 рр. директор одного з криворізьких професійно-технічних навчальних закладів, його заступник з навчально-виробничої частини, головний бухгалтер та провідний фахівець – бухгалтер, шляхом зловживання своїм службовим становищем та діючи у складі організованої групи, незаконно заволоділи коштами місцевого бюджету на суму понад 1 млн грн, які виділялися державою на виплату стипендії учням.

Наразі судовий розгляд кримінального провадження триває.