Діти бійців АТО першими побачили сферичний фільм, створений у Дніпрі

У дніпровському планетарії пройшов допрем’єрний показ першого сферичного фільму, створеного у Дніпрі, повідомляє сайт Дніпро Сьогодні з посиланням на Дніпропетровську ОДА

Подивитися особливу програму запросили особливих гостей – дітей бійців АТО. Такий сюрприз для них підготувала команда Валентина Резніченка. Безкоштовні новорічні вистави для дітлахів та їх батьків в театрах Дніпра будуть проходити й далі. Квитки – в Центрі допомоги учасникам АТО при Дніпропетровській ОДА.

10-річна Катя Пешина в планетарії вже вдруге. Дівчинка каже: приходить із задоволенням.

«Раніше я дивилася програму про сонячний промінчик і мені дуже сподобалося. Сидиш, а усюди зірки крутяться. Це вражає», – поділилася Катя Першина.

До планетарію дівчинка прийшла з мамою, 6-річною сестричкою та 9-місячним братиком.

«Мої дівчата люблять планетарій, – розповіла Анжеліка Пешина. – Вирішила вперше показати таку програму молодшому Тимурчику. Безкоштовне запрошення отримала в ОДА. Ми завжди хапаємося за такі можливості – вже були й у цирку, й у ляльковому театрі».

Для дітей бійців АТО в планетарії підготували особливу програму. Це допрем’єрний показ першої стрічки для куполу планетарію, створеної у Дніпрі. Головний герой «Шкідливих космічних порад» – рудоволосий бешкетник.

«Програма розрахована на дітей дошкільного та молодшого шкільного віку. Вона пізнавальна – розповідає про космічний простір, всесвіт, закони фізики. Над програмою протягом року працювала студія анімації при дніпровському планетарії. Тут авторське все: сценарій, герої, музика, малюнки», – зазначив керівник дніпровського планетарію Сергій Лінговський.

Такі безкоштовні сеанси для дітей бійців АТО та їхніх батьків в планетарії проходять регулярно. У Центрі допомоги бійцям АТО пропонують й інші розваги до новорічних свят.

«Команда Валентина Резніченка продовжує дарувати новорічні сюрпризи дітям бійців АТО. Практично кожного дня ми запрошуємо їх на розважальні програми. Є білети в оперний та молодіжний театри, планетарій. Вони користуються великим попитом. Лише за вчора розібрали півсотні таких запрошень», – розповіла координатор Центру допомоги бійцям АТО при Дніпропетровській ОДА Наталія Шуліка.

Дізнатися, які ще вистави підготували для дітей бійців АТО та переселенців та взяти безкоштовні білети можна у Центрі допомоги бійцям АТО при ДніпроОДА за адресою: м. Дніпро, пр. Поля, 1 (1-й поверх), тел.: (056) 742-86-62.

НОВИНИ РАЙОНІВ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Апостолівського району

новини Васильківського району

новини Верхньодніпровського району

новини Вільногірська

новини Дніпра

новини Жовтих Вод

новини Км’янського

новини Криворізького району

новини Криничанського району

новини Магдалинівського району

новини Марганця

новини Межівського району

новини Нікопольського району

новини Новомосковського району

новини Павлоградського району

новини Першотравенська

новини Петриківського району

новини Петропавлівського району

новини Покрова

новини Покровського району

новини П’ятихатського району

новини Синельниківського району

новини Солонянського району

новини Софіївського району

новини Тернівки

новини Томаківського району

новини Царичанського району

новини Широкинського району

новини Юр’ївського району