Діти бійців АТО першими побачили сферичний фільм, створений у Дніпрі

У дніпровському планетарії пройшов допрем’єрний показ першого сферичного фільму, створеного у Дніпрі, повідомляє сайт Дніпро Сьогодні з посиланням на Дніпропетровську ОДА

Подивитися особливу програму запросили особливих гостей – дітей бійців АТО. Такий сюрприз для них підготувала команда Валентина Резніченка. Безкоштовні новорічні вистави для дітлахів та їх батьків в театрах Дніпра будуть проходити й далі. Квитки – в Центрі допомоги учасникам АТО при Дніпропетровській ОДА.

10-річна Катя Пешина в планетарії вже вдруге. Дівчинка каже: приходить із задоволенням.

«Раніше я дивилася програму про сонячний промінчик і мені дуже сподобалося. Сидиш, а усюди зірки крутяться. Це вражає», – поділилася Катя Першина.

До планетарію дівчинка прийшла з мамою, 6-річною сестричкою та 9-місячним братиком.

«Мої дівчата люблять планетарій, – розповіла Анжеліка Пешина. – Вирішила вперше показати таку програму молодшому Тимурчику. Безкоштовне запрошення отримала в ОДА. Ми завжди хапаємося за такі можливості – вже були й у цирку, й у ляльковому театрі».

Для дітей бійців АТО в планетарії підготували особливу програму. Це допрем’єрний показ першої стрічки для куполу планетарію, створеної у Дніпрі. Головний герой «Шкідливих космічних порад» – рудоволосий бешкетник.

«Програма розрахована на дітей дошкільного та молодшого шкільного віку. Вона пізнавальна – розповідає про космічний простір, всесвіт, закони фізики. Над програмою протягом року працювала студія анімації при дніпровському планетарії. Тут авторське все: сценарій, герої, музика, малюнки», – зазначив керівник дніпровського планетарію Сергій Лінговський.

Такі безкоштовні сеанси для дітей бійців АТО та їхніх батьків в планетарії проходять регулярно. У Центрі допомоги бійцям АТО пропонують й інші розваги до новорічних свят.

«Команда Валентина Резніченка продовжує дарувати новорічні сюрпризи дітям бійців АТО. Практично кожного дня ми запрошуємо їх на розважальні програми. Є білети в оперний та молодіжний театри, планетарій. Вони користуються великим попитом. Лише за вчора розібрали півсотні таких запрошень», – розповіла координатор Центру допомоги бійцям АТО при Дніпропетровській ОДА Наталія Шуліка.

Дізнатися, які ще вистави підготували для дітей бійців АТО та переселенців та взяти безкоштовні білети можна у Центрі допомоги бійцям АТО при ДніпроОДА за адресою: м. Дніпро, пр. Поля, 1 (1-й поверх), тел.: (056) 742-86-62.