Дніпропетровщина розширить економічну співпрацю з Естонією та Бельгією

Дніпропетровщина зацікавлена у розширенні економічної співпраці з Естонією та Бельгією. Йдеться не лише про залучення інвестицій, а й про вихід підприємств області на ринки цих країн. Про це стало відомо під час зустрічі першого заступника голови ДніпроОДА Олега Кужмана з Послами Естонії та Бельгії. Закордонних гостей запевнили: Дніпропетровщина – надійний партнер, який гарантує прозорі умови ведення бізнесу, інформує сайт Дніпро Сьогодні з посиланням на Дніпропетровську ОДА.

«Дніпропетровщина зацікавлена у розширенні економічних зв’язків. Ми створюємо привабливий інвестиційний клімат та підтримуємо бізнесменів у переорієнтації на європейські ринки. В області працює інвестиційний центр, рада підприємців, створено найбільший в Україні індустріальний парк, запроваджено систему електронних закупівель Prozorro. Дніпропетровщина перша в Україні за кількістю залучених інвестицій. А отже, нам довіряють», – зазначив перший заступник голови ДніпроОДА Олег Кужман.

Важливий економічний партнер для Дніпропетровщини – Бельгія. Інвестори розглядають можливість розширення співпраці з областю. А ще – запрошують бізнесменів Дніпропетровщини попрацювати у Бельгії.

«Зараз українці творять свою історію. Важливий внесок в цю справу – розвиток економіки. Бельгійські підприємства, які працюють в Україні, успішно розвиваються і хочуть продовжувати це співробітництво та виводити його на новий рівень. Хотілося б бачити й українські компанії на бельгійському ринку. Це було б позитивним сигналом для інших європейських країн», – наголосив Посол Королівства Бельгія в Україні Люк Якобс.

Прагне розширювати співпрацю з областю й Естонія.

«Нам потрібно розвивати економічні відносини. Можливо, вдасться організувати поїздку естонських підприємців на Дніпропетровщину. Будемо над цим працювати», – сказав Посол Естонської Республіки в Україні Герт Антсу.

Джерело: Дніпро Сьогодні