Дніпропетровщина створює тренд роботи в Prozorro

Найпрозоріші державні закупівлі на Дніпропетровщині, повідомляє сайт Дніпро Сьогодні з посиланням на Дніпропетровську ОДА

Тут найвищі показники роботи в системі електронних державних закупівель Prozorro серед всіх регіонів України. З початку серпня, відтоді як вступив в силу закон “Про Публічні закупівлі”, успішно завершено 13,4 тисячі торгів на 1,7 мільярда гривень.

Рейтинг регіонів підготувала громадська організація «Громадський контроль».

13,4 тисячі – на Дніпропетровщині, 9,3 тисячі – в Донецькій області, 4,3 тисячі – в Запорізькій, 4 тисячі – в Вінницькій. Така кількість успішно завершених державних закупівель за серпень-жовтень 2016 року.

«Вирішили зробити невелике порівняння міст і областей після повноцінного вступу в силу закону “Про Публічні закупівлі”. Для об’єктивного порівняння взяли період за 3 місяці – з серпня по жовтень 2016 року. Дніпропетровська область по системі Prozorro задала тренд і зараз до її показників намагаються підтягтися Донецька і Запорізька області. Ми не виділяли окрему статистику саме по облдержадміністраціям, але саме ДніпроОДА сильно витягнула середні показники всієї області», – наголосив Денис Селін – очільник ГО «Громадський контроль», яка проводила аналіз роботи в Prozorro.

1 серпня в Україні вступив в силу закон «Про публічні закупівлі». З цього часу державні закупівлі через систему Prozorro стали обов’язковими. За цей час Дніпропетровська область встигла завершити 13,4 тисячі торгів на 1,7 мільярда гривень та заощадити 176 мільйонів гривень. Це більше, ніж у Запорізької (4,3 тисячі завершених лотів) та Харківської (2,3 тисячі лотів) областей разом. Хоча ці регіони також серед лідерів по роботі в Prozorro.

«1,5 року тому команда ДніпроОДА однією з перших перейшла на роботу в електронній системі торгів. Ще до того, як були прийняті відповідні закони. Prozorro дозволила зробити закупівлі зручними, прозорими та отримати довіру підприємців. За прикладом ОДА на зручний сервіс почали переходити й інші міста регіону. Результат – лише у 2016 році Дніпропетровщина заощадила понад 360 мільйонів гривень бюджетних коштів», – наголосив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

З початку року Дніпропетровщина успішно завершила 34,8 тисячі торгів на 4,7 млрд. грн. Заощадила понад 360 млн. грн.

НОВИНИ РАЙОНІВ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Апостолівського району

новини Васильківського району

новини Верхньодніпровського району

новини Вільногірська

новини Дніпра

новини Жовтих Вод

новини Км’янського

новини Криворізького району

новини Криничанського району

новини Магдалинівського району

новини Марганця

новини Межівського району

новини Нікопольського району

новини Новомосковського району

новини Павлоградського району

новини Першотравенська

новини Петриківського району

новини Петропавлівського району

новини Покрова

новини Покровського району

новини П’ятихатського району

новини Синельниківського району

новини Солонянського району

новини Софіївського району

новини Тернівки

новини Томаківського району

новини Царичанського району

новини Широкинського району

новини Юр’ївського району