Дніпропетровщина втрачає позиції

Державна служба статистики України визначила обсяги експорту-імпорту товарів за регіонами України.

Проте для усіх жителів Дніпропетровщини є неприємні новини. Наш область зайняла ганебну 17 сходинку з результатом 72,9%. Не дуже хороший показник для Дніпролпетровщини. Для прикладу, крихітна Тернопільська область зайняла 4 місце за темпами падіння( 90,5% ). Окрім цього, Тернопільщина серед регіонів держави може похизуватись позитивним сальдо зовнішньої торгівлі – +59,7 млн.

Можливо Рівненщині варто задуматись про те, аби переймати успішний досвід роботи влади в інших областях. Щоб далеко не “ходити”, можна узяти ту саму Тернопільщину.

До речі, секрет цієї області – у тісній співпраці місцевої влади із зарубіжними друзями та партнерами. Саме завдяки цьому вдалося максимально зберегти рівень експорту. Тому таким вражаючим результатом жителі області завдячують голові ТОДА та його команді.

Довідка: Основу товарної структури експорту з Тернопільщини складали електричні машини і устаткування; зернові культури; м’ясо та харчові субпродукти; деревина і вироби з деревини; продукти переробки овочів, плодів; насіння і плоди олійних рослин; білкові речовини; меблі; одяг текстильний.