Дніпропетровщині ще далеко успіхів Тернопільської області

Як ми уже повідомляли, дніпропетровські автомобілісти благають лише про одне. Єдиним виходом зі скрутної ситуації з дорогами залишається створення концесійної дороги, яка не лише спростить життя мешканцям області та міста, а й зіграє на руку бізнесу, його логістичній системі. Та поки Дніпропетровська влада “кимарить” та пропускає повз вуха молитви автомобілістів, у маленькому Тернополі уже знають, що концесійній дорозі бути!

В понеділок, 15 лютого 2016 року, відбулась зустріч представників Тернопільщини на чолі з головою ОДА Степаном Барною, головою облради Віктором Овчаруком, головою райдержадміністраії Олександром Похилим, начальником Служби автодоріг Богданом Юликом та представниками міжнародних компаній Nayman&Co Strategy Consulting LTD та Gammon India Limited. Ціль зустрічі – започаткування співпраці та реалізації проектів інфраструктури. Представники Тернопільщини представили до уваги гостям презентацію проекту будівництва об’їзної дороги навколо міста Тернопіль на умовах концесії. В Україні немає прикладів будівництва автомобільних доріг на умовах концесії, тому проект уже зараз набув не аби якого розголосу! Хочеться вірити, що на Тернопільщині започаткують добру традицію – будувати якісні та зручні дороги.

Довідка: 

Фінансування проектів будівництва автомобільних доріг планується здійснювати за кошти інвесторів на концесійних засадах відповідно до Закону України «Про концесії на будівництво та експлуатацію автомобільних доріг» від 15.01.2009 № 891-VI.

Повернення інвестицій концесіонер буде здійснювати шляхом збору плати за проїзд дорогою, плати за доступ і експлуатацію об’єктів дорожнього сервісу, придорожньої інфраструктури, розміщення реклами, логістичних центрів, а також сучасних ліній зв’язку вздовж дороги. У випадку збитковості об’єкта концесії, чинним законодавством передбачено надання концесіонеру державних дотацій, компенсацій.

 

НОВИНИ РАЙОНІВ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Апостолівського району

новини Васильківського району

новини Верхньодніпровського району

новини Вільногірська

новини Дніпра

новини Жовтих Вод

новини Км’янського

новини Криворізького району

новини Криничанського району

новини Магдалинівського району

новини Марганця

новини Межівського району

новини Нікопольського району

новини Новомосковського району

новини Павлоградського району

новини Першотравенська

новини Петриківського району

новини Петропавлівського району

новини Покрова

новини Покровського району

новини П’ятихатського району

новини Синельниківського району

новини Солонянського району

новини Софіївського району

новини Тернівки

новини Томаківського району

новини Царичанського району

новини Широкинського району

новини Юр’ївського району