Дніпропетровська область стала лідером економічного розвитку України

Дніпропетровська область перша в Україні в 4 з 6 напрямків, які аналізував Мінрегіон. Про це УНН-Центр повідомили у прес-службі Дніпропетровської ОДА.

В 4 з 6 напрямків, які аналізував Мінрегіон, Дніпропетровщина стала провідним регіоном. Серед показників, де Дніпропетровщина лідер – економічна ефективність, розвиток інфраструктури, працевлаштування фінансова самодостатність.

Економічна ефективність: Дніпропетровщина перша в Україні за обсягами реалізованої промислової продукції. 20% всієї промислової продукції країни виготовляють наші промисловці. У трійці кращих область і в сільському господарстві. Цього року Дніпропетровщина зібрала рекордний врожай зерна – понад 4 млн. тонн.

Розвиток інфраструктури: Незважаючи на складну економічну ситуацію в країні, Дніпропетровщина активно розвивається: ремонтуються дороги, зводяться нові житлові будинки, відкриваються дитячі садки, модернізуються котельні. У цьому році в регіоні реконструюють 169 інфраструктурних об’єктів. Одні з найвищих темпів будівництва в Україні – на Дніпропетровщині.

Інвестиції: 2,2 тис. доларів на кожного жителя заробила Дніпропетровщина у співпраці з іноземними інвесторами. Це кращий результат серед областей. Показник Київської області, яка стоїть в рейтингу Мінрегіону наступною, удвічі менше – всього 966 доларів на мешканця. Нарівні з іноземними партнерами у регіон вкладають і українські інвестори.

Працевлаштування: На Дніпропетровщині найвищий рівень працевлаштування серед регіонів України. Рівень безробіття лише 6,8%. А середня зарплата в цьому році зросла на 16%.
Фінансова самодостатність. Дніпропетровщина в п’ятірці лідерів за темпами наповнення бюджету. За 11 місяців і 2 тижні грудня область заробила 11,3 млрд. грн. Це на 2,2 млрд. грн. більше, ніж планували на початку 2015-го.

Оцінка проводилася Мінрегіоном за 26 показниками в 6 напрямах соціально-економічного розвитку регіонів.
За результатами оцінки визначені 3 групи регіонів:

I група – регіони, які займають 1-5 місця: м Київ, Дніпропетровська, Київська, Харківська та Вінницька області.

II група – 15 регіонів, які зайняли з 6 по 20 місця: Миколаївська, Львівська, Запорізька, Рівненська, Івано-Франківська, Кіровоградська, Сумська, Волинська, Хмельницька, Закарпатська, Одеська, Херсонська, Полтавська, Черкаська та Чернівецька області.

III група – регіони, які зайняли п’ять останніх місць: Чернігівська, Житомирська, Тернопільська, Донецька і Луганська області.

НОВИНИ РАЙОНІВ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Апостолівського району

новини Васильківського району

новини Верхньодніпровського району

новини Вільногірська

новини Дніпра

новини Жовтих Вод

новини Км’янського

новини Криворізького району

новини Криничанського району

новини Магдалинівського району

новини Марганця

новини Межівського району

новини Нікопольського району

новини Новомосковського району

новини Павлоградського району

новини Першотравенська

новини Петриківського району

новини Петропавлівського району

новини Покрова

новини Покровського району

новини П’ятихатського району

новини Синельниківського району

новини Солонянського району

новини Софіївського району

новини Тернівки

новини Томаківського району

новини Царичанського району

новини Широкинського району

новини Юр’ївського району