Дніпропетровську знайшли маленького втікача

Мати 11-річного хлопчика звернулася до Красногвардійськоговідділення поліції м. Дніпропетровська з повідомленням про те, що після школи не повернувся додому її сину, а його місцезнаходження їй не відоме.

Для розшуку дитини керівництво відділення направило старшого інспектораКрасногвардійського ВП старшого лейтенанта поліції Олексія Тарасова. Незважаючи на те, що правоохоронець був після добового чергування, він оперативно прибув до відділення та організував план пошуків хлопчика, після чого на власному автомобілі вирушив на пошук дитини.

Він попрямував по можливому маршруту хлопчика та невдовзі помітив на одній з вулиць схожу за зовнішніми ознаками дитину. Впевнившись, що це саме той хлопець, він відвіз його до схвильованих батьків.

Зі слів старшого лейтенанта поліції Олексія Тарасова, з’ясувалося, що хлопчик засмутився через суперечку з батьками та після школи не повернувся додому. Він пішов гуляти, не повідомивши про це рідних. Однак, завдяки професійній наполегливості правоохоронця, був швидко розшуканий та супроводжений додому.

Мешканка м. Дніпропетровська звернулася з подякою до Головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області за своєчасну та професійну роботу працівника Красногвардійського ВП ДВП в Дніпропетровській області.