Дніпровський довгобуд став сучасним спорткомплексом

У Дніпрі відкрили новий спорткомплекс. Двоповерхову будівлю на Аржанова, 12 звели коштом обласного бюджету, закупили сучасний інвентар, повідомляє сайт Дніпро сьогодні з посиланням на прес-службу Дніпропетровської ОДА. Тепер тут проходитимуть змагання з більш ніж трьох десятків видів спорту,
Спорткомплекс почали будувати ще у 2001-му. «Звели двоповерхову «коробку», підключили каналізацію та воду. За кілька років кошти закінчилися, а споруда перетворилася на черговий довгобуд. У 2015-му роботи відновили», – розповів заступник голови Дніпропетровської ОДА Каміль Примаков.
Коштом обласного бюджету утеплили та облицювали фасад, відремонтували покрівлю, модернізували водопровід та електромережу, поштукатурили та пофарбували приміщення, поклали плитку, зробили спеціальну дерев’яну підлогу у найбільшій залі. Закупили електронне табло, нові сітки, стійки, ворота.

«У спорткомплексі буде також онлайн трансляція всіх міських чемпіонатів. За професійною грою наших спортсменів зможуть спостерігати з усіх куточків країни», – зазначив заступник директора спорткомплексу Олександр Юзік.

Тепер на першому поверсі спорткомплексу – фітнесзал і тренажерка. На другому – великий ігровий спортзал для баскетболу, волейболу, гандболу, бадмінтону та міні-футболу.
Щодня у новому спорткомплексі займатимуться близько 800 спортсменів.