Дніпрян безкоштовно навчатимуть плести килими

Дніпрян запрошують на безкоштовну виставку килимів-картин,пише сайт Дніпро Сьогодні з посиланням на Дніпропетровську ОДА

Вона пройде у центральній бібліотеці 2 лютого. А за два дні для мешканців міста тут проведуть майстер-клас з плетіння паласів, кажуть в управлінні культури, національностей та релігій Дніпропетровської облдержадміністрації.

Сьогодні, 2 лютого о 18.30 у центральній бібліотеці відкриється виставка килимів-картин. Вона присвячена пам’яті художника-реставратора та майстра ручної роботи Сейрана Алавердяна. Він довгий час мешкав у Дніпрі.

Чоловік опанував мистецтво плетіння килимів ще в дитинстві. Усе життя трудився, вдосконалюючи техніку. Вироби Сейрана Алавердяна прикрашають державні та приватні колекції по всьому світу.

Нині його традиції продовжує старший син – Андрій. 4 лютого о 14.30 він проведе майстер-клас з плетіння килимів. Світовий рекордсмен покаже, як власноруч створити унікальний виріб. Розкаже про символи, якими прикрашають паласи.

Обидва заходи пройдуть на шостому поверсі на Воскресенській, 23. Вхід вільний, кількість місць необмежена. Довідки за телефонами (056) 745-20-52, 740-37-12.