Дніпрян запрошують на книжкову ялинку

Дніпрян запрошують на нестандартну новорічну ялинку. Інсталяцію з книжок представлять на День Святого Миколая в обласній бібліотеці на Савченка, 10. Подивитися на красуню запрошують усіх бажаючих. Вхід вільний.

Про це повідомляє сайт ДНІПРО СЬОГОДНІ з посиланням на Дніпропетровську ОДА.

«Книжки несуть в собі безліч емоцій, а ялинка з книжок – це справжній шквал. Напередодні Нового року даруємо мешканцям та гостям нашого міста гарний настрій. Запрошуємо побачити нестандартну арт-інсталяцію, створену руками наших бібліотекарів», – зазначила завідуюча відділом наукової інформації та бібліографії обласної бібліотеки Ірина Барабан.

Який вигляд матиме ялинка з книжок – у бібліотеці поки тримають в секреті. У попередні роки її робили висотою у два метри. Для цього використовували великі енциклопедії. Тут майстрували й ялинку з вішалок для одягу, на які розміщували маленькі збірки.

Побачити нестандартну новорічну ялинку можна вже 19 грудня. Її розмістять у кімнаті №3 бібліотеки на Савченка, 10. Початок – о 10.00. Відвідувачам запропонують також стати учасниками вікторини. За правильні відповіді – солодощі.

Вхід вільний.