Дніпряни в чергах до травматолога “шлють вітання” Філатову

У Дніпрі мешканці масово звертаються до травматолога через слизькі тротуари

Про це у “Фейсбуці” повідомляє депутат Новокодацької у місті Дніпро районної ради Ганна Мосьпан, передає сайт Дніпро Сьогодні з посиланням на Depo.Дніпро.

“Мені тут на очі потрапив пост хвастощів нашого мера. І прочитала я його якраз у черзі до травматолога! Знаєте зараз які великі черги що в травмпункт, що на рентген. І усі прямо сидять такі вдячні нашій місцевій владі за чисті дороги. Люди на цьому ожеледі падають частіше, ніж сніг, – написала вона. – У підсумку, у мене знову розтягнення зв’язки. За час очікування своєї черги я познайомилася з двома школярами з переломами, вони впали прямо на ожеледі в шкільному дворі. Бабусею, яка впала на зупинці, дівчиною, яка послизнулася на подвір’ї будинку, і з багатьма іншими, які виявилися менш балакучими”.

Слід зазначити, що у своєму пості Борис Філатов пообіцяв вирішити проблему тротуарів до наступного року.

“Ми працюємо над цією ситуацією і сподіваємося, що вже в наступному році нарікань від мешканців міста буде менше. Цієї зими на тротуарах працює всього близько 20 од. спец. міні-техніки типу ХТЗ, Kerher та ін., і майже всі вони придбані лише на початку цієї зими! Це, безумовно, крапля в морі”, – зазначив міський голова.