Досмерті побили дівчат, аби пограбувати

На Дніпропетровщині закінчилися судові тяжби по кримінальному провадженню відносно 35-річного раніше судимого чоловіка та його 21-річної співучасниці, які обвинувачувались у вчиненні розбійного нападу на двох дівчат в м. Павлограді.

Встановлено, що близько першої години ночі підсудні, будучи у стані алкогольного сп’яніння, біля місцевого магазину побачили двох незнайомих дівчат, у них виник злочинний намір на відкрите заволодіння їх майном.

Так,  дерев’яною бітою чоловік наніс одній дівчині удари по руці та голові, від яких наступного дня потерпіла померла в лікарні. Тим часом його компаньйонка вдарила рукою іншу дівчину в голову, спричинивши їй легкі тілесні ушкодження. Оглянувши особисті речі своїх жертв, зловмисники викрали мобільний телефон, вартістю 345 гривень, цигарки та запальничку, після чого зникли з місця злочину.

Вироком Павлоградського міськрайонного суду Дніпропетровської області чоловіка визнано винним у скоєнні злочину, передбаченого ч.2 ст.121 та ч.4 ст.187 КК України (умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть потерпілої; розбій) та, згідно позиції державного обвинувачення, яке підтримувалось Павлоградською міжрайонною прокуратурою, призначено покарання у вигляді 15 років позбавлення волі з конфіскацією всього належного майна. А його 21-річна співучасниця, яка обвинувачується у грабежі, поєднаному з насильством (ч.2 ст.186 КК України), за вироком суду проведе чотири з половиною роки місяців за гратами.

Вказаний вирок суду обвинувачені намагались оскаржити, проте ухвалою Апеляційного суду Дніпропетровської області їх апеляційні скарги відхилено та вирок суду першої інстанції залишено без змін.