Дзюдоїст із Дніпра виборов «срібло» на міжнародних змаганнях

Дзюдоїст із Дніпра завоював «срібло» на Відкритому Континентальному Кубку Європи, який фінішував у Польщі. Це перша міжнародна нагорода наших дзюдоїстів цьогоріч.

Про це пише сайт Дніпро Сьогодні з посиланням на Дніпропетровську ОДА.

Перша нагорода на міжнародному татамі у 2017-му. Її привіз до Дніпра дзюдоїст Геворг Хачатрян. Спортсмен здобув срібну медаль на Відкритому Кубку Європи, який проходив у польському Катовіце.

Геворг Хачатрян боровся у ваговій категорії до 66 кілограмів. Він провів п’ять поєдинків. У чотирьох здобув упевнену перемогу, а у фіналі поступився українцю Богдану Ядову.

Змагання проводилися серед чоловіків і зібрали майже 300 учасників з 36 країн. Збірна під синьо-жовтим прапором була однією з найчисельніших. Загалом українці вибороли три медалі.

У медальному заліку українська команда посіла другу сходинку почесного п’єдесталу, пропустивши вперед поляків. Позаду залишилися збірні Іспанії, Бельгії, Австрії, Ізраїлю, Чехії, Грузії, Казахстану і Бразилії.

Джерело: Дніпро Сьогодні