Фейкові бронежилети від Тимошенко

Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк доручив направити результати експертизи пластин для бронежилетів, які закуповуються Міністерством оборони, до Парламенту та до депутата фракції «Батьківщина», який заявляв про закупівлю начебто неякісних пластин, що не відповідає дійсності. Про це Глава Уряду сказав на засіданні Кабінету Міністрів у середу, 24 лютого.

Арсеній Яценюк нагадав, що минулого тижня під час засідання Верховної Ради України народний депутат від фракції «Батьківщини» заявив, що Міністерством оборони України начебто закуповуються неякісні пластини для бронежилетів. Глава Уряду повідомив, що прямо під час засідання Парламенту він зателефонував Головному військовому прокурору України Анатолію Матіосу «з тим, щоби було проведено відповідне розслідування».

Глава Уряду також дав доручення Міністерству оборони «невідкладно з’ясувати, чи відповідає ця інформація дійсності, чи вона неправдива, і доповісти Кабінету Міністрів України про результати такого розслідування».

На засіданні Уряду Перший заступник Міністра оборони України Іван Руснак доповів про результати експертизи пластин для бронежилетів, які закуповуються Міноборони. Він повідомив, що пластини, які закуповує Міністерство, повністю відповідають стандартам і всім технічним критеріям четвертого класу захисту.

Арсеній Яценюк звернувся до Міноборони направити акт відповідних випробувань до Парламенту, до фракції «Батьківщина» і народному депутату Соболєву, «який робив заяву, що не відповідає дійсності», а також поінформувати персонально Голову Верховної Ради України.

НОВИНИ РАЙОНІВ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Апостолівського району

новини Васильківського району

новини Верхньодніпровського району

новини Вільногірська

новини Дніпра

новини Жовтих Вод

новини Км’янського

новини Криворізького району

новини Криничанського району

новини Магдалинівського району

новини Марганця

новини Межівського району

новини Нікопольського району

новини Новомосковського району

новини Павлоградського району

новини Першотравенська

новини Петриківського району

новини Петропавлівського району

новини Покрова

новини Покровського району

новини П’ятихатського району

новини Синельниківського району

новини Солонянського району

новини Софіївського району

новини Тернівки

новини Томаківського району

новини Царичанського району

новини Широкинського району

новини Юр’ївського району