Філатов пообіцяв знизити вартість проїзду у маршрутках

Міський голова обіцяє покінчити з “картельною змовою” приватних перевізників, передає сайт ДНІПРО СЬОГОДНІ з посиланням на Depo.Дніпро.

7 грудня, під час свого звіту перед депутатами та громадськими активістами за рік перебування на посаді міського голови, Борис Філатов пообіцяв вирішити питання підвищення вартості проїзду в маршрутних таксі та розповів про реформи в транспортній галузі міста.

Очільник Дніпра зауважив наявність змови приватних перевізників.

“У місті існує картельна змова приватних перевізників. Вони навмисне підняли вартість проїзду в маршрутних таксі. Я обіцяю вирішити це питання”, – заявив Борис Філатов.

За його словами, наступного року на розвиток транспортної мережі заплановано виділити 772 млн грн. Також очікується, що місто отримає 50 нових сучасних низькопідлогових тролейбусів з вай-фаєм, що дасть змогу якісно змінити обслуговування пасажирів.

“Ми ремонтуватимемо трамвайні шляхи, переїзди, рухомий склад. Я також хочу домовитися з виробникам, щоб ми могли купувати транспорт на умовах лізингу і щоб місто могло отримати хорошу розстрочку під прийнятні відсотки”, – повідомив Борис Філатов.

One comment

  1. Почему до сих пор нет прямого транспорта ПОБЕДА -ПАРУС ????? И кому выгодно, чтобы на таком загруженном пассажиропотоке люди платили дважды????
    Городские власти имеют понятие – что такое толкаться в маршрутках особенно зимой и особенно по нынешней цене ?

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *