Гроші на картках під загрозою: шахраї винайшли новий пристрій (ВІДЕО)

Пристрої для крадіжки грошей з банкоматів стають все більш досконалими – нове покоління знарядь шахраїв важко розпізнати навіть фахівцеві, пише сайт ДНІПРО СЬОГОДНІ з посиланням на Kriminal.tv

Про це в коментарі для UBR розповів заступник директора Української міжбанківської асоціації членів платіжних систем ЕМА Олексій Красюк.

Експерт зазначив, що в останні роки шахраї стали рідше красти інформацію про карти за допомогою спеціальних пристроїв на банкоматах. У 2013 році було зафіксовано 293 випадки використання скіммінгових пристроїв, в 2014 році – 216, у 2015 році – 89 випадків. Поліпшення пояснюються обережністю українців, які стали уважніше користуватися банкоматами.

При цьому в Асоціації попередили – в Україні вперше виявлено скіммінгових пристрій нового покоління, що вбудовується всередину картридера. Візуально його помітити не зможуть навіть фахівці. Захиститися від крадіжки даних у цьому випадку можна тільки одним способом – прикривати руками або будь-якими підручними засобами набір ПІН-коду від вбудованих міні-відео-камер.