Губернатор Дніпропетровщини відвідав Кам`янське

29 травня, Кам’янське з робочим візитом відвідав голова Дніпропетровської обласної державної адміністрації Валентин Резніченко. Зустрічав губернатора Кам’янський міський голова Андрій Білоусов.

Повідомляє сайт КАМ’ЯНСЬКЕ СЬОГОДНІ посилаючись на офіційний  сайт Кам’янської міської ради.

Першим пунктом програми візиту стало відвідування міської лікарні швидкої медичної допомоги. Оглянувши стан медичного закладу, зокрема деяких його відділень, ознайомившись з обладнанням лікарні, Валентин Резніченко зазначив: так бути не повинно. Він доручив підготувати довідку, де будуть розписані пропозиції для поетапного вирішення основних проблем та підвищення рівня надання медичної допомоги в Кам’янському. Це стосується і придбання нового обладнання, і ремонту приміщень, і багатьох інших питань.

Також Валентин Резніченко проінспектував хід виконання робіт із капітального ремонту міського парку. Раніше він становив собою звичайний парк радянського зразка. З обласного бюджету було виділено кошти, розроблено сучасний проект, і обсяг робіт, які належить виконати, дуже великий.

Після їх завершення в парку з’являться окрема водойма, шість фонтанів, волейбольний та баскетбольний майданчики, зона для тихого відпочинку та пікніка, де можна буде полежати на спеціальній газонній траві, як це роблять у Європі. По парку можна буде гуляти всією сім’єю та повноцінно відпочивати. Сучасне плиткове покриття, передбачене проектом замість асфальту, дасть можливість і дорослим, і дітям вільно та безпечно кататися на роликах. Усі алеї та центральна дорога парку значно розширяться.

На даний момент виконано найголовніше – фундаменти і всі підземні роботи. Залишилися зовнішні роботи, на виконання яких є рівно три місяці – до першого вересня.

«Хочу сказати слова подяки керівництву області за підтримку нашого міста у вирішенні маси питань. Виділяється необхідне фінансування. Більшість грошей на реалізацію великих інфраструктурних проектів, які робилися в минулому році, і тих, які заплановані на цей рік, виділяється з обласного бюджету», – сказав міський голова Андрій Білоусов.

Джерело: КАМ’ЯНСЬКЕ СЬОГОДНІ

НОВИНИ РАЙОНІВ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Апостолівського району

новини Васильківського району

новини Верхньодніпровського району

новини Вільногірська

новини Дніпра

новини Жовтих Вод

новини Км’янського

новини Криворізького району

новини Криничанського району

новини Магдалинівського району

новини Марганця

новини Межівського району

новини Нікопольського району

новини Новомосковського району

новини Павлоградського району

новини Першотравенська

новини Петриківського району

новини Петропавлівського району

новини Покрова

новини Покровського району

новини П’ятихатського району

новини Синельниківського району

новини Солонянського району

новини Софіївського району

новини Тернівки

новини Томаківського району

новини Царичанського району

новини Широкинського району

новини Юр’ївського району