Коли в Україні запрацює Антикорупційний суд: у Раді зробили прогноз

Закон про “Антикорупційний суд” може бути схвалений Верховною Радою в цілому у 2018 році. А розпочати роботу закон зможе в 2019 році. Таку думку в інтерв’ю парламентській газеті “Голос України” висловила перший віце-спікер парламенту Ірина Геращенко.

Повідомляє  СІЧЕСЛАВ INFO посилаючись на 24tv.ua.

Так, відповідаючи на питання, коли може бути схвалений в цілому закон про “Антикорупційний суд”, і коли в Україні запрацює Вищий антикорупційний суд, Геращенко сказала: “У мене немає сумнівів, що всі депутати усвідомлюють відповідальність за голосування за цей законопроект, і він буде схвалений. Президент подав свою версію, її можна доопрацювати до другого читання на рівні поправок”.

За словами Геращенко, в ході першого пленарного тижня Верховної Ради депутати можуть розглянути законопроект про “Антикорупційний суд” у першому читанні, а потім доопрацювати його до другого читання, “внести поправки і прийняти відредагований, покращений, посилений законопроект”.

“У нас є всі шанси в 2018 і прийняти закон про “Антикорупційний суд”, і підготувати всі передумови для його створення, адже суд не запрацює наступного дня після підписання закону. А в 2019-му Антикорупційний суд може запрацювати”, – сказала перший віце-спікер парламенту.