Коломойський несподівано виступив проти звільнення Саакашвілі

Український олігарх Ігор Коломойський прокоментував інформацію, що з’явилася раніше в ЗМІ про його домовленості з адміністрацією президента Петра Порошенка щодо голосування лояльних нардепів за кандидатуру Володимира Гройсмана на пост прем’єр-міністра. Про це він сказав в коментарі виданню Страна.

Повідомлялося, що на подяку за свою підтримку Коломойський нібито хотів звільнення Міхеїла Саакашвілі з посади, яку обіймає голови Одеської обласної державної адміністрації (ОДА), збереження на посаді одеського обласного прокурора Миколи Стоянова і залишити незмінним нинішнє керівництво митним напрямком в Державній фіскальній службі.

“З усіх митників на ім’я я знаю тільки одну Юлію Марушевську (голова Одеської митниці, – ред). Причому особисто з нею не знайомий, але враження вона справляє дуже приємне. Зовні.

Я вважаю, що ні в якому разі не можна звільняти Саакашвілі, тому що він є унікальним живим прикладом губернатора, яким бути не потрібно.

За Стоянова нічого сказати не можу. Ні з ним, ні з результатами його діяльності не знайомий. Наскільки я чув, сьогодні його звільнили з посади. Виходить, мене “кинули” на наступний день після домовленостей”, – йдеться в коментарі Коломойського.