Компанію Коломойського зобов’язали виплатити Укрнафті 650 мільйонів гривень

Господарський суд Харківської області зобов’язав компанію Гарант-УТН виплатити Укрнафті 648,657 мільйона гривень, повідомляє сайт Січеслав Info з посиланням на Економічну правду.

Як зазначається у рішенні суду, Укрнафта звернулася до суду з позовом, в якому просила стягнути з відповідача борг. Укрнафта посилається на неналежне виконання компанією Гарант-УТН своїх зобов’язань за договорами купівлі – продажу нафти в частині повної та своєчасної оплати вартості отриманого товару.

“За результатами аукціону, проведеного 15 липня 2015 року, його переможцем за всіма лотами запропонованої ПАТ Укрнафта до продажу нафти власного видобутку сталаГарант-УТН, – йдеться в рішенні.

Як зазначається, Укрнафта відвантажила Гарант-УТН нафту на суму 1,455 мільярда гривень. При цьому Гарант-УТН перерахувала лише 733,651 млн гривень за товар і 72,753 млн гривень гарантійного внеску.

Таким чином, суд ухвалив стягнути з покупця на користь Укрнафти 648,657 млн гривень.

За даними ЗМІ, власниками ТОВ “Гарант-УТН” є офшори, пов’язані з групою ПриватІгоря Коломойського і Геннадія Боголюбова.

Відзначимо, що 50% + 1 акція Укрнафти належить держкомпанії Нафтогаз, по 13,6% – компаніям Littop Enterprises Limited і Bridgemont Ventures Limited, і 12,9% – Bordo Management Limited. 9,9% акцій компанії належать іншим акціонерам. За даними ЗМІ, близько 42% акцій контролюють підприємства групи Приват.