Кривий Ріг продовжує святкувати всесвітній день екскурсовода

22.02.2017 було продовжено цикл екскурсій присвячених всесвітньому дню екскурсовода, пише КРИВИЙ РІГ СЬОГОДНІ з посиланням на Криворізьку РДА.

В цей день пройшла екскурсія “Народження криворізького салюту”, в рамках якої екскурсанти відвідали приватне акціонерне товариство “Кривбасвибухпром”, де виготовляється криворізька вибухівка. Цікавою та неповторною була розповідь спеціалістів “Кривбасвибухпром”, яким чином здійснюється забезпечення вибухових робіт на кар’єрах Криворізького залізорудного басейну.

Наступним об’єктом для відвідування був кар’єр публічного акціонерного товариства “Південний ГЗК”, де екскурсанти мали змогу спостерігати за неповторним видовищем – масовим вибухом. Крім того, у цей же день відбулось відвідання музею цього комбінату, який оснащений за новітніми канонами музейної “моди”.

25 лютого 2017 року запрошуємо усіх охочих криворіжців та гостeй міста приєднатися до безкоштовних екскурсій містом. Про деталі можeтe дізнатися за посиланням http://kr.gov.ua/ua/news/pg/160217999407112_n/ та сторінці “Кривий Ріг туристичний” у Facebook (https://www.facebook.com/events/1391789597511512/)