Криворізька поліція попередила масову бійку між підлітками

14 вересня до Криворізького відділу поліції надійшла інформація, про те що на території одного з районів міста Кривого Рогу збирається натовп неповнолітніх осіб близько 40 чоловік, які планують влаштувати між собою бійку, використовуючи тактику так званого «махача» або «стінка на стінку», тобто сплановану масову бійку, повідомляє сайт Кривий Ріг сьогодні з посиланням на відділ комунікації поліції в Дніпропетровській області.

Поліція невідкладно відреагувала на дане повідомлення і одразу для перевірки інформації виїхала на місце події. На місці події співробітники криворізької поліції спільно з працівниками патрульної поліції локалізували запланований конфлікт та доставили до відділення поліції 20 неповнолітніх осіб. Їх батькам у встановлений законом строк одразу ж було повідомлено про це, їх було викликано у відділок поліції.

До пізнього вечора з неповнолітніми особами та їх батьками проводилися профілактичні бесіди, які стосувалися і питань, пов’язаних з недопущення порушення громадського порядку та безпеки. Після проведеної роботи батьки неповнолітніх, усвідомивши все, претензій до працівників поліції не мали, про що письмово написали. Наприкінці подякували поліції за пильність та оперативність. Після цього неповнолітні зі своїми батьками відправились додому.

 

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *