Криворізькому військовому “світить” 5 років за ґратами

Апеляційний суд Дніпропетровської області підтримав позицію Криворізької місцевої прокуратури №2 та скасував вирок суду першої інстанції в частині призначення покарання 21-річному громадянину за скоєння кримінальних правопорушень, передбачених ч.1 ст.153 та ч.1 ст.187 КК України (насильницьке задоволення статевої пристрасті неприродним способом; розбій), повідомляє сайт Кривий Ріг Сьогодні з посиланням на Прокуратуру Дніпропетровської області.

Так, у березні 2016 року мешканець Кривого Рогу  (на момент вчинення злочину проходив військову службу за контрактом) у нічний час доби скоїв розбійний напад на незнайому 25-річну дівчину. Погрожуючи пістолетом, зловмисник затягнув потерпілу до чагарників неподалік дитячого садка, задовольнив статеву пристрасть неприродним способом, після чого заволодів її планшетом вартістю майже 2 тисячі гривень, грошовими коштами у сумі 100 гривень та зник з місця злочину.

Свою вину чоловік визнав повністю, проте вирок Тернівського районного суду м. Кривого Рогу, згідно з яким він відсидить у кримінально-виконавчій установі 4 роки, – оскаржував.

У свою чергу, прокуратура звернулась до суду з апеляційною скаргою про призначення зловмиснику покарання у вигляді 5 років за ґратами.

Колегія суддів Апеляційного суду Дніпропетровської області погодилась з доводами державного обвинувачення та призначила чоловікові покарання у вигляді 5 років позбавлення волі.

НОВИНИ РАЙОНІВ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Апостолівського району

новини Васильківського району

новини Верхньодніпровського району

новини Вільногірська

новини Дніпра

новини Жовтих Вод

новини Км’янського

новини Криворізького району

новини Криничанського району

новини Магдалинівського району

новини Марганця

новини Межівського району

новини Нікопольського району

новини Новомосковського району

новини Павлоградського району

новини Першотравенська

новини Петриківського району

новини Петропавлівського району

новини Покрова

новини Покровського району

новини П’ятихатського району

новини Синельниківського району

новини Солонянського району

новини Софіївського району

новини Тернівки

новини Томаківського району

новини Царичанського району

новини Широкинського району

новини Юр’ївського району