Криворізькому військовому “світить” 5 років за ґратами

Апеляційний суд Дніпропетровської області підтримав позицію Криворізької місцевої прокуратури №2 та скасував вирок суду першої інстанції в частині призначення покарання 21-річному громадянину за скоєння кримінальних правопорушень, передбачених ч.1 ст.153 та ч.1 ст.187 КК України (насильницьке задоволення статевої пристрасті неприродним способом; розбій), повідомляє сайт Кривий Ріг Сьогодні з посиланням на Прокуратуру Дніпропетровської області.

Так, у березні 2016 року мешканець Кривого Рогу  (на момент вчинення злочину проходив військову службу за контрактом) у нічний час доби скоїв розбійний напад на незнайому 25-річну дівчину. Погрожуючи пістолетом, зловмисник затягнув потерпілу до чагарників неподалік дитячого садка, задовольнив статеву пристрасть неприродним способом, після чого заволодів її планшетом вартістю майже 2 тисячі гривень, грошовими коштами у сумі 100 гривень та зник з місця злочину.

Свою вину чоловік визнав повністю, проте вирок Тернівського районного суду м. Кривого Рогу, згідно з яким він відсидить у кримінально-виконавчій установі 4 роки, – оскаржував.

У свою чергу, прокуратура звернулась до суду з апеляційною скаргою про призначення зловмиснику покарання у вигляді 5 років за ґратами.

Колегія суддів Апеляційного суду Дніпропетровської області погодилась з доводами державного обвинувачення та призначила чоловікові покарання у вигляді 5 років позбавлення волі.