Лікарня Мечникова отримає гуманітарну допомогу від Люксембургу

Люксембург передав Україні 500 тисяч євро. Ці кошти спрямують на допомогу постраждалим в АТО. Фінансування отримає і лікарня ім. Мечникова у Дніпрі. Про це розповів Міністр закордонних та європейських справ Великого Герцогства Люксембург Жан Ассельборн під час візиту до Дніпропетровщини, інформує сайт Дніпро Сьогодні з посиланням на Дніпропетровську ОДА.

Люксембург виділив Україні 500 тисяч євро на реалізацію гуманітарних програм. Частина цих коштів буде направлена на медичне оснащення лікарні Мечникова. Наразі медзаклад завершує формувати список необхідного обладнання.

«Досвід наших лікарів колосальний, і поділитися ним вони можуть зі світовими фахівцями. Головне – допомогти їм технічно. Я вдячний Люксембургу за допомогу. Наша активна співпраця розпочалася від початку війни на сході у 2014 році. Зараз плануємо реалізувати чергові гуманітарні проекти в Україні», – зазначив Міністр закордонних справ України Павло Клімкін.

Міністр закордонних справ Люксембургу Жан Ассельборн особисто побачив, як дніпровські лікарі рятують важкопоранених бійців.

«Я побачив, як легко можна втратити життя і наскільки важко його врятувати. Тому наше завдання – допомогти цій лікарні. Вона вкрай важлива для тих, хто ризикує своїм життям на Донбасі», – сказав Міністр закордонних справ Люксембургу Жан Ассельборн.

Окрім обласної лікарні Мечникова Міністр відвідав єдиний в Україні Музей громадянського подвигу мешканців Дніпропетровщини. До цього побував у Маріуполі та Широкіному.

«У 2017 році Дніпропетровщину відвідали 10 іноземних делегацій. Кожній делегації ми організовуємо зустрічі із пораненими бійцями у лікарні Мечникова та екскурсії Музеєм АТО. Це справляє враження і дає чітке уявлення про реальні події на сході», – сказав радник голови ДніпроОДА Віталій Литвин.

Джерело:  Дніпро Сьогодні

НОВИНИ РАЙОНІВ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Апостолівського району

новини Васильківського району

новини Верхньодніпровського району

новини Вільногірська

новини Дніпра

новини Жовтих Вод

новини Км’янського

новини Криворізького району

новини Криничанського району

новини Магдалинівського району

новини Марганця

новини Межівського району

новини Нікопольського району

новини Новомосковського району

новини Павлоградського району

новини Першотравенська

новини Петриківського району

новини Петропавлівського району

новини Покрова

новини Покровського району

новини П’ятихатського району

новини Синельниківського району

новини Солонянського району

новини Софіївського району

новини Тернівки

новини Томаківського району

новини Царичанського району

новини Широкинського району

новини Юр’ївського району