Марганчанки отримали відзнаки від голови міста

Щороку, коли сонце виходить на весняну орбіту, а від подиху теплих вітрів зацвітають проліски, ми відзначаємо свято весни, надії і любові. В цей день світ вітає жінку, від якої пішло все прекрасне на землі. І недаремно саме навесні ми відзначаємо одне з найкращих, найсвітліших свят – 8 Березня.Про це пише МАРГАНЕЦЬ СЬОГОДНІ з посиланням на Марганецьку РДА.

Багато теплих і ніжних слів лунало на адресу марганчанок напередодні Міжнародного жіночого дня під час урочистого заходу у великому залі засідань Марганецької міської ради, де представниці прекрасної статі випромінювали сяйво краси і посмішок. У цей день все було для жінок і заради них. З вітальними словами до присутніх звернулася голова міста Олена Жадько.

З нагоди Міжнародного жіночого дня за багаторічну сумлінну працю, високу професійну майстерність та активну громадську позицію грамотами міського голови були відзначені 43 представниці різних професій всіх місцевих підприємств, установ та організацій. Соціальні працівники та менеджери, поліцейські й вихователі, лікарі та педагоги, фінансисти й бізнес-леді – всі, хто своєю щоденною працею примножують славу та велич нашого міста, отримали відзнаки та особисту подяку від голови міста.