Майже 4 тисячі мешканців Дніпропетровщини скористалися пунктами обігріву під час холодів

250 пунктів обігріву працюють в містах та районах Дніпропетровщини, пише сайт Дніпро Сьогодні з посиланням на Дніпропетровську ОДА

Щодоби вони зігрівають понад 100 людей. За 2 місяці в пунктах обігріву отримали допомогу близько 4 тисяч мешканців Дніпропетровщини.

Щоб мороз не став проблемою для мешканців регіону, у кожному місті та районі Дніпропетровщини працюють пункти обігріву. Їх близько 250. Стаціонарні пункти розташовані в амбулаторіях, територіальних центрах соцобслуговування, вокзалах, будинках культури, сільських радах, приміщеннях «Червоного хреста» Дніпропетровщини. Мобільні – у найбільш людних місцях. Це палатки та спеціальні автівки для обігріву, де можна перечекати негоду та зігрітися.

За 2 місяці у пунктах обігріву допомогу отримали близько 4 тисяч мешканців Дніпропетровщини. Найбільш популярні ці пункти у Нікополі – з початку холодів їх відвідали понад 1,3 тисячі нікопольців. Другий за кількістю відвідувачів – Дніпро. Тут послугами пунктів обігріву скористалося близько тисячі людей.

Для тих, кого мороз застав у дорозі, також створені пункти обігріву. Вони розташовані на міжміських дорогах регіону. 39 таких стаціонарних пунктів розгорнуті у філіях Дніпрооблавтодору.