«Мені просто не вистачило павутини»: 4-річний хлопчик уявив себе людиною-павуком і випав з вікна

В Дніпропетровську в результаті інтернет-ігор чотирирічний хлопчик асоціював себе з людиною-павуком і випав з 2-го поверху. В результаті хлопчик поламав руку. На питання чому він впав, дитина відповіла: «Мені просто не вистачило павутини». Про це на прес-конференції розповів голова Дніпропетровського обласного відділення українського союзу психотерапевтів Іван Ситник, передають Нескучные новости.

Крім того, психолог розповів, в якому віці у дітей з’являється залежність від комп’ютера та Інтернету:

«Останнім часом почастішали випадки, коли звертаються батьки з тим, що їхні діти проводять велику кількість часу в інтернеті, за іграми і їм нічого не цікаво, і вони нічого не хочуть. У цьому випадку потрібно звертатися до фахівців і проводити психологічну терапію (не медикаментозне лікування). Інтернет -залежність проявляється у дітей від 2,5 до 6 років і у підлітків від 12 до 16 років. Якщо дитині до 12 років на психологічну терапію потрібна згода двох батьків, якщо дитині більше 12 років необхідна згода одного з батьків і згода дитини», – розповів Іван Ситник.

Часте сидіння за комп’ютером сприяє також старінню. Діти втрачають інтерес до життя, можна говорити про те, що у них з’являється депресивна позиція.

«Останнім часом інтренет-ігри заполонили життя дітей і є для них певним соціальним статусом, а гаджети стають внутрішнім об’єктом дитини, як рука або нога. Діти чим пізніше знайомляться з гаджетами, тим краще, тому що чим раніше дитина починає грати в інтернет-ігри, тим раніше вона починає старіти. У дітей сповільнюється реакція, вони стають дементними, тобто діти починають забувати, як люди похилого віку. Можуть випасти з реальності і не пам’ятати про те, що вони робили. Підлітки перестають контактувати з однолітками, закриваються від зовнішнього світу, і як наслідок – це є психічним розладом”, – розповів він.

Іван Ситник підкреслив, що, якщо дитина проводить дуже багато часу за комп’ютерною грою – це проблема і необхідно звертатися до фахівців.

НОВИНИ РАЙОНІВ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Апостолівського району

новини Васильківського району

новини Верхньодніпровського району

новини Вільногірська

новини Дніпра

новини Жовтих Вод

новини Км’янського

новини Криворізького району

новини Криничанського району

новини Магдалинівського району

новини Марганця

новини Межівського району

новини Нікопольського району

новини Новомосковського району

новини Павлоградського району

новини Першотравенська

новини Петриківського району

новини Петропавлівського району

новини Покрова

новини Покровського району

новини П’ятихатського району

новини Синельниківського району

новини Солонянського району

новини Софіївського району

новини Тернівки

новини Томаківського району

новини Царичанського району

новини Широкинського району

новини Юр’ївського району