Мер Дніпропетровська розповів, де можна провести “Євробачення”

Міський голова Дніпропетровська Борис Філатов перелічив можливі майданчики для проведення пісенного конкурсу в місті. Він також розповів, що найближчим часом планується реконструкція злітно-посадкової смуги міського літовища. Передає УНН-Центр з посиланням на сторінку “Дніпропетровська міська рада” у ФБ.

Борис Філатов сьогодні підписав листа до Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана із проханням провести “Євробачення” в Дніпропетровську. Керівник міста зазначив, що за наявності політичної волі та достатнього фінансування усі питання підготовки та проведення можна вирішити.

“Є можливість добудувати арену “Євробаскет”, є можливість зробити якісну реконструкцію “Метеора”. Це державна власність. І, якщо Кабінет Міністрів виділить відповідне фінансування, все можна буде зробити нормально. У Дніпропетровську є прекрасний стадіон”, – повідомив Борис Філатов.

За словами міського голови, у Дніпропетровську достатня кількість готелів, велика кількість місць для проживання як у місті, так і за його межами.