Мешканець Дніпра ошукав державу на 2 млн. гривень

Майновий комплекс, який є власністю держави став об’єктом зазіхань 60-річного місцевого мешканця, повідомляє сайт Січеслав Info з посиланням на відділ комунікації поліції в Дніпропетровській області. Привласнивши нерухомість, чоловік одразу її продав. Шахраю повідомлено про підозру. Накладено арешт на його нерухоме майно.

Оперативники Управління захисту економіки у Дніпропетровській області викрили та задокументували злочинні дії зловмисника. Він шахрайським шляхом майно державної власності перетворив на приватну. Майновий комплекс, нерухомість якого розташовується на 4 гектарах. Так, зловмисник, на підставі підробленого рішення районного суду м. Дніпро, зареєстрував за собою право власності на вищевказаний комплекс. Ставши «законним» власником майна, одразу продав нерухомість директору одного з товариств. Вартість майна, згідно висновку судово-технічної експертизи склала понад 2 мільйони гривень.

У рамках кримінального провадження, відкритого слідчим відділом прокуратури за ч. 4 ст. 190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України, проведено санкціоновані обшуки у помешканнях учасників оборудки. З метою повного відшкодування завданих збитків на нерухоме майно підозрюваного накладено арешт.