Мешканці Дніпропетровщини стали менше хворіти на грип

Мешканці Дніпропетровщини стали менше хворіти на застуду та грип, пише сайт Дніпро Сьогодні з посиланням на ДніпроОДА

За останній тиждень до лікарень звернулося 15 тисяч людей – на тисячу менше, ніж у попередні сім днів. Та медики застерігають: на початку лютого у регіоні очікується друга хвиля цього недугу.

Як захистити себе та своїх близьких – нагадали у департаменті охорони здоров’я Дніпропетровської ОДА.

«За останній тиждень на застуду та грип захворіли 15 тисяч людей, більше половини з них – діти. Найбільше звернень – у Кривому Розі та Царичанському районі, – кажуть у департаменті. – 12 мешканців області знаходяться у реанімаціях через ускладнення від грипу».

В обласному департаменті охорони здоров’я наголошують: найефективніший захист від грипу – вакцинація. Робити щеплення ще не пізно.

«Епідеміологи прогнозують другу хвилю грипу на початку лютого. Захиститися від ускладнень цієї хвороби допоможуть щеплення. Придбати вакцину можна в аптеках, – кажуть у департаменті. – Нині щеплення зробили близько 19 тисяч мешканців області. Це найвищий в країні показник».

Аби не захворіти, не варто нехтувати і традиційними порадами. Слід уникати багатолюдних місць, контакту з хворими, частіше прибирати та провітрювати приміщення, вдягатися за погодою, мити руки та обличчя кожні 2-3 години, повноцінно харчуватись.