На Дніпропетровщині ледь не згоріла вся сім’я

Троє дільничних офіцерів поліції врятували жінку і її дітей віком 1 і 3 роки, які стали заручниками пожежі, пише сайт Кривий Ріг Сьогодні з посиланням на ГУНП у Дніпропетровській області.

Пожежа сталася 28 березня близько 5-ї ранку. До Тернівського відділення поліції надійшло повідомлення, що в будинку по вул. Валі Котика пожежа. Дільничні офіцери поліції прибули за викликом та почали евакуйовувати мешканців будинку, в той час, коли пожежники боролися з вогнем.

Ризикуючи своїм життям і здоров’ям, правоохоронці увійшли в палаючий і задимлений під’їзд. Добравшись до квартири, поліцейські евакуювали жінку з дітьми та негайно направили їх до лікарні, так як потерпілі задихалися від диму.

Поліцейські встановили, що пожежа сталася через те, що старенький сусід увімкнув масляний обігрівач, в якому сталося замикання, що і стало причиною пожежі.

Дільничним офіцерам поліції лейтенанту поліції Сергію Нечаю, ст. лейтенанту поліції Віталію Єпішину та капітану поліції Миколі Ладонкіну за мужність та відвагу була оголошена подяка.

Джерело:  Кривий Ріг Сьогодні