На Дніпропетровщині підробляли алкоголь під керівництвом екс-міліціонера

У минулому році колишній працівник органів внутрішніх справ створив злочинну організацію, яка виготовляла та збувала алкоголь. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Дніпропетровської області, передає сайт Січеслав Info з посиланням на “Антикор”.

В Україні поширюється жахливий вірус

Чітко розподіливши обов’язками між учасниками вказаного злочинного об’єднання щодо пошуку джерел придбання підроблених «акцизок», спирту, тари, етикеток начебто підприємства-виробника горілчаної продукції, вживаючи заходи конспірації, зазначені «ділки» відкрили у Нікополі підпільний цех, обладнали його устаткуванням, що забезпечує масове виробництво алкогольної продукції, та залучили до роботи у ньому найманих працівників.

Протягом однієї «робочої зміни» в підпільному цеху шляхом розведення спирту етилового з водою незаконно виготовлялося понад 1000 л горілки, яка розливалася у заздалегідь підготовлену тару з етикетками горілчаного бренду, та маркувалася підробленими марками акцизного податку, що надавало їй ознак товару народного вжитку.

В подальшому зазначений фальсифікат реалізовувався на території Дніпропетровської області через мережі роздрібної торгівлі, а отриманий прибуток розподілявся між членами злочинного угруповання в залежності від ролі та «посади» кожного.

Затриманим загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк до дванадцяти років.