На Дніпропетровщині почався масштабний ремонт доріг

Вперше за всі роки незалежності України в Дніпропетровській області почалися масштабні ремонти доріг державного значення. Як повідомив радник голови Дніпропетровської ОДА Юрій Голик, сьогодні роботи ведуться вже на трьох трасах – Дніпро-Кривий Ріг, Дніпро-Запоріжжя, Дніпро-Донецьк.

Повідомляє сайт ДНІПРО СЬОГОДНІ посилаючись на сайт Криничанського району.
«Україна – унікальна країна з точки зору транзитного потенціалу, міст між Європою та Азією. Ми зобов’язані перетворити нашу країну в європейський транспортний і логістичний центр, – зазначив Юрій Голик. – Дніпропетровщина сьогодні – лідер за темпами дорожнього будівництва в країні, і ми переконані, що зможемо відновити всю транспортну інфраструктуру області за кілька років».

Ще на одній трасі державного значення – Дніпро-Нікополь – роботи будуть розпочаті в другому півріччі в разі перевиконання плану по митних платежах, для чого є всі передумови, повідомив Юрій Голик.

Серед найважливіших проектів – ремонт дороги Нікопольської дамби, другої черги об’їзної дороги навколо Дніпра, а також будівництво абсолютно нової траси – Царичанка-Кобеляки-Решетилівка.

Крім ремонту стратегічних трас, за його словами, другий рік поспіль ремонтуються також комунальні дороги по всій області – понад 300 вже зроблено, в планах на цей рік – ще 160.

«Головне завдання команди Резніченка – за три-чотири роки відремонтувати всі дороги Дніпропетровщини», – заявив Юрій Голик.

Джерело: ДНІПРО СЬОГОДНІ