На Дніпропетровщині поліція проводить масштабну “зачистку”

Про це передає  Никополь.

Начальник сектору громадського порядку Нікопольського міського відділу поліції повідомив, що з 19 по 21 лютого в Нікополі проводиться спецоперація.

“У зв’язку з тим, що з початку року у нас почастішали випадки розбійних нападів, грабежів та інших злочинів, начальником міськвідділу поліції було прийнято рішення про проведення профілактичного відпрацювання на території міста. В ході відпрацювання було взято під особливий контроль райони, де злочини скоювалися найчастіше”, – зазначив правоохоронець.

В ході спецоперації в міськвідділ було доставлено 29 громадян, підозрюваних в причетності до злочинів, розкрита одна квартирна крадіжка, затримані особи за зберігання і розповсюдження наркотиків, співробітниками ДАІ було складено 8 адміністративних протоколів за водіння в нетверезому стані, проводяться перевірки розважальних закладів і т.д.

В цілому в операції “Відпрацювання” беруть участь близько 80 правоохоронця. З них понад сорок осіб – співробітники Нікопольського міського відділу поліції (Нікополь, Марганець, Орджонікідзе) і 32 правоохоронця з Дніпропетровська.

Відомо, що населення Нікополя складає близько 115 тис. мешканців.