На Дніпропетровщині виявили плантацію маку

21 липня 2016 року до чергової частини Криворізького відділу поліції надійшла інформація, що в одному із селищ Криворізького району Дніпропетровській області біля магазину росте конопля, пише КРИВИЙ  РІГ СЬОГОДНІ.

Співробітники слідчо-оперативної групи, які виїхали на місце події, встановили раніше судимого місцевого жителя 1980 р.н., який за допомогою сапки обробляв кущі від бур’янів.

Поліцейські вирвали з ґрунту 3,5 тис. кущів коноплі загальною вагою близько 100 кілограмів. Така кількість рослин на чорному ринку оцінюється у близько 15 мільйонів гривень.

Як пояснив правопорушник, виявлені рослини він вирощував на даній місцевості з травня 2016 року, здійснюючи за ними догляд – полов та поливав. Стверджує, що вирощував для власного вживання без мети збуту.

Первинна правова кваліфікація кримінального правопорушення під час його реєстрації за отриманою інформацією була визначена за ознаками ч.2 ст.310 КК України.

Вилучені речовини направлені для проведення судово-хімічної експертизи.

Після отримання висновку експерта діям зловмисника буде надана остаточна правова кваліфікація.

За даним фактом слідчим відділом Криворізького відділу поліції внесені відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками ч. 2 ст. 310 КК України. На даний момент тривають слідчі дії.