На Дніпропетровщині водії маршруток вдягнуть форму (ФОТО)

На Дніпропетровщині вводять форму для водіїв автобусів на приміських та міжміських маршрутах. Ідея народилася у відділі транспорту Дніпропетровської ОДА. Співробітники транспортних компаній її підтримали. Нині водії декількох перевізників вже стають до роботи у фірмових сорочках та футболках. Інші підприємства почали розробляти власну унікальну форму. Про це повідомив очільник області Валентин Резніченко.

«Наша мета – якісні пасажирські перевезення. Вже кілька місяців слідкуємо за рухом автобусів через навігаційну систему, в режимі онлайн проводимо конкурси перевізників. Приділяємо увагу і безпеці та комфорту пасажирів, і покращенню сервісу. Тому вирішили запровадити форму для водіїв. Більшість автопідприємств підтримали ініціативу. На 2-х з них співробітники вже отримали фірмовий спецодяг», – розповів голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

Перевізники самостійно обирають колір та фасон форми. Єдина вимога – логотип автопідприємства повинен обов’язково бути на одязі.

Водії ТОВ «ВКП Мотодор», виходячи на рейс, вже одягають світлі сорочки, доповнені блакитними елементами. 40 співробітників ПАТ «Північтранс» виділяються серед інших транспортників завдяки синім футболкам, прикрашеним фірмовим знаком автопідприємства.

Інші перевізники працюють над створенням власного фірмового стилю. Керівництво ТДВ «Автопромінь» залучило до роботи дизайнерів. Вони розробляють окремі комплекти для літа та зими. В холодну пору року водії одягатимуть теплі костюми та сорочки, навесні й влітку – футболки та легкі брюки. Одяг доповнять логотипом компанії.

Планують, що за 2 місяці транспортники, які працюють на маршрутах регіону і підтримали ініціативу облдержадміністрації, вдягнуть власну форму.

На Дніпропетровщині понад 200 приміських та 240 міжміських маршрутів. На них працює понад 800 машин.

????????????????????????????????????
Нові фірмові футболки вже одягли водії “Північтрансу”. Вони синього кольору
… з емблемою перевізника.

????????????????????????????????????

У новій формі й водії”Мотодору”

Стильний аксесуар в “Мотодорі” розробили й диспетчерам підприємства – дівчата одягають хустинку.

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *