На Дніпропетровщині втопився чоловік

13 червня до cлужби порятунку «101» від перехожих громадян надійшло повідомлення про те, що у Амур-Нижньодніпровському районі в озері Куряче поблизу вулиці Трансформаторна людина заплила в заборонену зону та пірнаючи потонула, пише СІЧЕСЛАВ INFO з посиланням на У ДСНС в Дніпропетровській області.

Водолазами-рятувальниками аварійно-рятувальної частини на водних об’єктах Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області, за допомогою спеціального водолазного обладнання було обстежено близько 200 квадратних метрів акваторії озера.

О 11:19 на відстані 6 метрів від берегу  на глибині 4,5 метрів знайдено тіло потонулого, вилучено з води та передано співробітникам поліції. Загиблим виявився молодий хлопець, мешканець міста Дніпро 1987 року народження.

До місця події було залучено 2 одиниці техніки та 5 чоловік особового складу ГУ ДСНС у Дніпропетровській області.

 

Рятувальники знову звертаються до громадян з проханням: «Будьтеобережними та дотримуйтесь правил безпечної поведінки на водних об’єктах! Не допустіть трагедії в ваших родинах! Пам’ятайте: купатися на стихійних пляжах суворо заборонено!

Шановні батьки! Навчайте своїх дітей правил безпеки і не залишайте малих без уваги! Давайте разом зробимо так, щоб літній відпочинок залишив тільки приємні спогади та враження!»