На Дніпропетровщині загальмувало розслідування дивного самогубства десантника

Родич загиблого на території ППД 25-ї бригади розповів про стан розслідування справи

Про це на прес-конференції в “Днепр Пост” розповів родич загиблого Олег Несен, передає сайт Дніпро Сьогодні з посиланням на Depo.Дніпро.

За словами Олега Несена, розслідування загибелі десантника 25-ї бригади, який був знайденим повішеним на території пункут постійної дислокації (ППД) військової частини, проводить Національна поліція. Військова прокуратура не стала братись за розслідування справи, прикрившись недосконалістю законодавства.

За словами Несена, слідчий поліції наразі завантажений іншими справами та не може провести більше сотні слідчих дій, які передбачаються справою. Також слідчий не має підтримки керівництва бригади, що ускладнює розслідування справи.
Родичі не можуть домогтися ексгумації тіла загиблого та проведення повторного розтину. За словами Несена, під час похорон десантника вони помітили на тілі сліди побиття.

Нагадаємо, 14 червня 2016 року в ППД 25-ї бригади був знайдений повішеним десантник, у якого через два дні спливав строк контракту. Родичі загиблого десантника не вірять в його самогубство.

У поліції за фактом загибелі порушено кримінальну справу за ст. 115, умисне вбивство, з додатковою обставиною – самогубство.