Нахабний розстріл автомобіля в Дніпропетровську

1 лютого поточного року до чергової частини Павлоградськоговідділу поліції надійшло повідомлення від 64-річного приватногопідприємця, жителя м. Дніпропетровська про те, що невідомий з невстановленої зброї пошкодив його автомобіль «Хонда», який знаходився у с. Нова Дача Павлоградського району.

При виїзді на місце пригоди слідчо-оперативна група Павлоградськоговідділу поліції ГУНП в Дніпропетровській області встановила, що 01.02.2016 року приблизно о 07-50 години на мосту, розташованому на трасі між с. Нова Дача та с. Богданівка Павлоградського району Дніпропетровської області, невідома особа здійснила постріл по автомобілю марки «Хонда», в якому знаходився заявник.

За даним фактом відомості внесено до ЄРДР за ознаками передбаченими за ч. 2 ст. 15 та ч.1 ст.115 України Кримінального кодексу України.

Вживаються заходи для з’ясування обставин події, встановлення та затримання зловмисника.

З метою проведення повного та об’єктивного розслідування обставин вказаного кримінального правопорушення, просимо всіх свідків та очевидців пригоди, осіб, які мають корисну інформацію, а також власниківвідеореєстраторів повідомити корисну інформацію за телефонами:

(05632) 6-22-31 – чергова частина (факс); 099-463-81-17,102 або будь-яким зручним для Вас способом.

ГУ НП в Дніпропетровській області