Нацрада оштрафувала за російський реп радіостанцію Кам’янського

Під час моніторингу Нацради в ефірі радіо “МіКомп” була зафіксована трансляція музичного твору російського реп-виконавця Мота “День и ночь”, пише сайт  Кам’янське Сьогодні з посиланням на Патріоти України
Національна рада з питань телебачення і радіомовлення оштрафувала телерадіокомпанію “МіКомп” на 44 тис. грн за трансляцію пісні, яка пропагує державу-агресора.

«За результатами позапланової перевірки ТОВ «Телерадіокомпанія «МіКомп» (м. Кам’янське Дніпропетровської області)… є пропозиція визнати порушення. Керуючись статтею 72 Закону («Про телебачення і радіомовлення») стягнути штраф 25% від суми ліцензійного збору – це 44 тис. грн», – сказав голова регулятора Юрій Артеменко в ході засідання.

За його словами, під час моніторингу Нацради в ефірі радіо «МіКомп» була зафіксована трансляція музичного твору російського реп-виконавця Мота «День и ночь», в тексті якого є елементи пропаганди та популяризації держави-агресора.

Нагадаємо, 22 грудня 2016 року Національна рада з питань телебачення і радіомовлення оштрафувала телерадіокомпанію “Шансон” на 294,36 тис. грн за трансляцію пісні, що пропагує військово-морські сили держави-агресора. 30 листопада 2016 року набув чинності закон, що надає Нацраді з телерадіомовлення право штрафувати телерадіоорганізації та провайдерів програмних послуг за заклики до війни та насильницької зміни конституційного ладу.

Згідно із законом, Нацраді надаються повноваження щодо накладення на мовників та провайдерів програмної послуги штрафів у розмірі 25%, 10% і 5% від суми ліцензійного збору, які стягуватимуть залежно від складності порушень.

5 лютого 2015 року Верховна Рада ухвалила закон про внесення змін до деяких законів України щодо захисту інформаційного телерадіопростору України, яким встановлюються загальні критерії для визначення аудіовізуальної продукції, яка шкодить національній безпеці України, забороняється публічне використання такої продукції та визначаються санкції до суб’єктів господарювання, які ігноруватимуть таку заборону.

НОВИНИ РАЙОНІВ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Апостолівського району

новини Васильківського району

новини Верхньодніпровського району

новини Вільногірська

новини Дніпра

новини Жовтих Вод

новини Км’янського

новини Криворізького району

новини Криничанського району

новини Магдалинівського району

новини Марганця

новини Межівського району

новини Нікопольського району

новини Новомосковського району

новини Павлоградського району

новини Першотравенська

новини Петриківського району

новини Петропавлівського району

новини Покрова

новини Покровського району

новини П’ятихатського району

новини Синельниківського району

новини Солонянського району

новини Софіївського району

новини Тернівки

новини Томаківського району

новини Царичанського району

новини Широкинського району

новини Юр’ївського району