Небайдужі городяни прагнуть зберегти порядок та красу Першотравенська

Міський голова Оксана Вінницька провела черговий прийом громадян з особистих питань. Цього дня до очільниці міста з нагальними питаннями звернулися 8 першотравенців. 5 звернень стосувалися сфери житлово-комунального господарства, 2 – соціальних питання та інші.

Повідомляє сайт Першотравенськ Сьогодні.

Громадянам, що звернулися з соціальних питань надала необхідні роз’яснення виконуюча обов’язки начальника управління праці та соціального захисту населення Світлана Ванжа.

Цього дня на прийом прийшла небайдужа до рідного міста жінка. Вона зазначила, що наразі Першотравенськ є прекрасним квітучим містом, де дуже багато квітів та красивих клумб. Але її бентежить те, що люди не бережуть цю красу, смітять на вулицях, зокрема дуже багато пластикового сміття. Вона запропонувала встановити спеціальні контейнери для пластикових пляшок, як у великих містах. Міський голова зазначила, що з відповідними спеціалістами буде розглянуто можливість встановлення таких контейнерів на території міста. Окрім того, вона сказала, що виконкомом постійно ведеться інформаційна робота з населенням щодо необхідності дотримання чистоти та дбайливого ставлення до всього, що знаходиться навкруги. Нажаль, доволі часто трапляються випадки, коли нівечать лавочки, клумби, смітять на вулицях тощо. З початком навчального року буде проводитися робота з учнями у школах міста. Адже дуже важливо щоб городяни розуміли, що порядок та краса Першотравенська залежить від кожного з нас. І якщо ми не будемо берегти та доглядати за тим, що маємо, наше місто не зможе стати сучасним та комфортним для всіх його мешканців.

Окрім того, до очільниці міста звернулася жінка стосовно питання ремонту швів у квартирі будинку 4, що по вулиці Театральна. За її словами, у будинку виконувались ремонтні роботи, але до її квартири черга так і не дійшла. Міський голова запросила директора ПП «Комунальщик – 1» Олену Назунцеву, яка пояснила, що роботи у цьому будинку будуть продовжуватися. Оксана Вінницька доручила начальнику управління комунального господарства та майна Ларисі Черевко разом з працівниками ПП «Комунальщик – 1» вийти на об’єкт, обстежити його та проконтролювати виконання робіт.

Окрім того, звернувся мешканець міста зі скаргою, що йому надійшла квитанція на оплату за електороенергію у якій вказано необгрунтовано велику суму. Міський голова зазначила, що таким чином громадянам пропонується зробити передплату, це нова норма законодавства. Вона доручила начальнику управління комунального господарства та майна Ларисі Черевко отримати достовірну інформацію стосовно цього питання у відповідних службах. Як пояснили спеціалісти ПАТ ДТЕК «Дніпрообленерго» Петропавлівського центру обслуговування платників в м. Першотравенську, громадянам не обов’язково платити вказану у квитанції передплату, вони можуть оплачувати тільки за спожиту протягом місяця електроенергію. У міському відділенні центру обслуговування платників, що знаходиться по вул. Суворова, 1 кожен городянин може отримати інформаційний прес-лист з детальними поясненнями стосовно цього питання.

Відділ з питань внутрішньої політики та інформації.

Джерело: Першотравенськ Сьогодні.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Полтавські пацани рвуть мережу

Стеллa из шoу «Хoлoстяк-7» рaсскaзaлa, был ли у нее секс с Дмитрием Черкaсoвым

Укрaинскaя секс-симвoл сделaлa зaявление o свoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят встречaться с пoлными женщинaми

Безвиз с ЕС: скoлькo нужнo денег в сутки (ИНФOГРAФИКA)

НОВИНИ РАЙОНІВ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Апостолівського району

новини Васильківського району

новини Верхньодніпровського району

новини Вільногірська

новини Дніпра

новини Жовтих Вод

новини Км’янського

новини Криворізького району

новини Криничанського району

новини Магдалинівського району

новини Марганця

новини Межівського району

новини Нікопольського району

новини Новомосковського району

новини Павлоградського району

новини Першотравенська

новини Петриківського району

новини Петропавлівського району

новини Покрова

новини Покровського району

новини П’ятихатського району

новини Синельниківського району

новини Солонянського району

новини Софіївського району

новини Тернівки

новини Томаківського району

новини Царичанського району

новини Широкинського району

новини Юр’ївського району