Нікопольською прокуратурою направлено до суду хабарника

Нікопольською місцевою прокуратурою затверджено та направлено до суду обвинувальний акт відносно 30 – річного громадянина України за фактом одержання неправомірної вигоди для себе за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави ( ч.2 ст.369-2 КК України).
Встановлено, що у вересні 2015 року обвинувачений зустрівся із раніше незнайомим чоловіком, який розповів про те, що йому неодноразово надходили повістки з Нікопольського міського об’єднаного військового комісаріату про виклик на призовну дільницю для проходження медичного огляду.
Після чого, зловмисник переслідуючи особисту корисливу зацікавленість з метою одержання неправомірної вигоди для себе за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави, пообіцяв вплинути на службову особу Нікопольського міського об’єднаного військового комісаріату, з метою запобігти подальшому призову на строкову військову службу.
Обвинувачений повідомив про те, що для вирішення вказаних питань, чоловік має передати йому грошові кошти в сумі 650 доларів США.
Під час одержання грошових коштів зловмисник був затриманий співробітниками прокуратури та поліції.