Новомосковські рятувальники проводять рейди у селах

14 лютого поточного року рятувальники Новомосковського міськрайонного відділу Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області спільно з органами місцевого самоврядування провели профілактичне відпрацювання приватного житлового сектору в селі Миколаївка по вулицях Калинова, Центральна та Чкалова. Про це пише НОВОМОСКОВСЬК СЬОГОДНІ з посиланням на У ДСНС у Дніпропетровській області.

Метою заходу стало попередження людей щодо виникнення пожеж у побуті, а також випадки травмування та загибелі селян під час нехтування правилами пожежної безпеки під час опалювального сезону.

Рятувальники розповіли мешканцям статистику виникнення пожеж та загибелі людей на території Новомосковського району. Кожному мешканцю, вказали на ряд найчастіших порушень, що стають причиною пожежі в побуті.

В приміщенні Миколаївської сільської ради рятувальники розмістили профілактичну наочну агітацію та надали методичні рекомендації для ознайомлення й подальшого використання у профілактичній роботі з населенням. Також рятувальники закликали співробітників сільради до плідної співпраці та частішого проведення спільних профілактичних заходів серед населення, аби частіше нагадувати селянам правила безпеки.

Для якісного засвоєння застережень, проінструктованим громадянам були вручені профілактичні листівки «Бережіть своє житло від пожеж».

НОВИНИ РАЙОНІВ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Апостолівського району

новини Васильківського району

новини Верхньодніпровського району

новини Вільногірська

новини Дніпра

новини Жовтих Вод

новини Км’янського

новини Криворізького району

новини Криничанського району

новини Магдалинівського району

новини Марганця

новини Межівського району

новини Нікопольського району

новини Новомосковського району

новини Павлоградського району

новини Першотравенська

новини Петриківського району

новини Петропавлівського району

новини Покрова

новини Покровського району

новини П’ятихатського району

новини Синельниківського району

новини Солонянського району

новини Софіївського району

новини Тернівки

новини Томаківського району

новини Царичанського району

новини Широкинського району

новини Юр’ївського району