Об’єднання “Самопоміч” виключило з членів партії Милобога

Політична Рада партії Об’єднання “Самопоміч” вирішила виключити голову криворізького осередку Об’єднання “Самопоміч” Юрія Милобога з членів партії та призначити партійну комісію для комплексного вивчення ситуації в місцевому осередку та допомоги місцевим активістам. Про це йдеться у заяві партії на офіційному сайті, передає УНН-Центр.

Згідно з заявою, таке рішення пов’язано з виборами у Кривому Розі.

“Вже після рішення Верховної Ради (про проведення перевиборів, — ред.) нам стало відомо, що наш кандидат на посаду міського голови Юрій Милобог веде переговори з представниками “Опозиційного блоку”. Мова йде про аудіозапис, на якому зафіксована розмова Милобога з чоловіком, який представляв його інтереси в переговорах зі штабом Юрія Вілкула, щодо отримання грошової винагороди в обмін на припинення подальшої боротьби”, — йдеться у заяві.

У “Самопомочі додали”, що після цього партія “не мала морального права висувати його на нові вибори”, через що Ю.Милобог і був замінений на Семена Семенченко.

Нагадаємо, раніше політтехнолог Віктор Уколов пояснив причину програшу “Самопомочі” на виборах у Кривому Розі тим, що С.Семенченко є чужим у місті.